800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALTONA

Hotel Altona Altona se nachází poblíž pařížského vlakového nádraží Gare du Nord, kde končí vlaky Eurostar. Díky blízkosti veřejné hromadné dopravy je hotel dobrou základnou pro poznávání Paříže. Stanice metra Barbes-Rochechouart (linka 2 a linka 4) je odtud cca 200 metrů. Ke stanici metra Gare du Nord (linky 4 a 5) a stanicím příměstské železnice (RER B a D) dojdete pěšky za 3 minuty. Hotel Altona je jen pár minut od proslulého Montmartru a baziliky Sacré-Coeur. Metinárodní letiště CDG je od hotelu vzdáleno 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Altona se nachází poblíž pařížského vlakového nádraží Gare du Nord, kde končí vlaky Eurostar. Díky blízkosti veřejné hromadné dopravy je hotel dobrou základnou pro poznávání Paříže. Stanice metra Barbes-Rochechouart (linka 2 a linka 4) je odtud cca 200 metrů. Ke stanici metra Gare du Nord (linky 4 a 5) a stanicím příměstské železnice (RER B a D) dojdete pěšky za 3 minuty. Hotel Altona je jen pár minut od proslulého Montmartru a baziliky Sacré-Coeur. Mezinárodní letiště CDG je od hotelu vzdáleno 20 km.

Pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů a TV.

Stravování

Kontinentální snídaně.

www.hotelaltona.com

Popis

Hotel nabízí 54 pokojů, 24 hodinovou recepční službu, denní tisk, nekuřácké a rodinné pokoje, trezor a úschovnu zavazadel. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km

Počasí

Paříž a okolí

20°C Skoro jasno

×