Zobrazit všechny nabídky
Francie | Paříž a okolí | Paříž

Aparthotel Adagio Paris Vincennes

   Hodnocení

   4.5234 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel hostům nabízí celkem 90 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Hotel má celou řadu zařízení pro handicapované. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Apartmánový hotel nabízí službu hlídání dětí.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. K dispozici je také lednička, vařič, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Ve volném čase mohou hosté využívat bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro aktivní hosty je v nabídce fitness studio (za poplatek).

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248