800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BED TORCY

Hotel Mister Bed Torcy má ideální polohu pro rodinnou návštěvu s dětmi v pařížském Disneylandu. Hotel Mister Bed City Torcy se nachází 10 minut od Disneyland® Resort Parc a nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu ve východním předměstí Paříže. Pěšky se z hotelu snadno za 5 minut dostanete i k nádraží vlaků RER. Spoje odtud nabízí přímý přístup do centra Paříže, kde jste cca za 1,5 hodiny. Vstupenky do Disneylandu lze zakoupit v hotelové recepci.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel má ideální polohu pro rodinnou návštěvu s dětmi v pařížském Disneylandu. Hotel Mister Bed City Torcy se nachází 10 minut od Disneyland® Resort Parc a nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu ve východním předměstí Paříže. Pěšky se z hotelu snadno za 5 minut dostanete i k nádraží vlaků RER. Spoje odtud nabízí přímý přístup do centra Paříže, kde jste cca za 1,5 hodiny. Vstupenky do Disneylandu lze zakoupit v hotelové recepci.

Pokoje

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, klimatizovány, s koupelnou. Pokoje jsou dále vybaveny pracovním stolem, telefonem, radiem a SAT TV. K dispozici jsou i rodinné pokoje.

Stravování

Kontinentální snídaně formou bufetu.

www.misterbed-torcy.com

Popis

Hotel se nachází v rekreačním a nákupním centru s 12 tématickými restauracemi, 16 kiny a 110 obchody. Ve svých 105 pokojích s vlastním příslušenstvím nabízí 24 hod. recepční službu, bezpečnostní schránku na recepci, bezbariérový přístup, hotelovou restauraci a café-bar. Bezdrátové připojení k internetu v pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Počasí

Paříž a okolí

12°C Převážně oblačno

×