800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBLC DESIGN HOTEL

Moderně zařízený hotel BLC Design Hotel se nachází v centru Paříže, nedaleko místa, kde dříve stávala obávaná pevnost Bastille.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderně zařízený hotel se nachází v centru Paříže, nedaleko místa, kde dříve stávala obávaná pevnost Bastille. Hotel je umístěn v živé čtvrti, plné různých malebných kavárniček, restaurací, barů a pařížských butiků. Má výbornou polohu a je dobrým výchozím místem pro poznávání historické části města. Hotel leží mezi stanicemi metra Charonne a Voltaire. Nedaleko hotelu se nachází například Place de la Bastille s moderní stavbou nové Opéry, kouzelná čtvrť Le Marais nebo známý hřbitov Père Lachaise.

Pokoje

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-LCD-TV. Každý pokoj má velké francouzské okno a vlastní, specifický vzhled.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.blcdesign-hotel-paris.com

 

Popis

Elegantní a v bílé barvě designovaný hotel svým  hostům nabízí příjemné prostředí recepce (otevřená 24 hodin denně), 29 pokojů, výtah, úschovnu zavazadel, bezpečnostní schránku a zimní zahradu. Hotel je kompletně nekuřácký.

Internet

Wi–Fi připojení zdarma.

Počasí

Paříž a okolí

11°C Jasno

×