800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDisneyland - DREAM CASTLE

Ubytování v pohádkovém Disney hotelu v blízkosti parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den

Odjezd v ranních hodinách z ČR. Přejezd přes Německo do Francie. V podvečer ubytování v tématickém hotelu Dream Castle 4*. Po zbytek dne volno k prohlídce areálu, který je laděn do mušketýrského stylu a jeho součástí je např. krytý bazén (vstup zdarma). Hotelovým shuttle busem (zdarma) možnost návštěvy Disney Village, což je spousta obchůdků a restaurací v těsném sousedství Disneylandu. Nocleh.

2. den

Po snídani přejezd shuttle busem (spojení mezi hotelem a vstupem do parku je zdarma po celý den v intervalu cca 15min) přímo k bráně Disneylandu a Disney Studií, celodenní pobyt v parcích se spoustou atrakcí, show a průvodů postaviček. Nocleh.

3. den

Po snídani přejezd shuttle busem k bráně Disneylandu a Disney Studií, celodenní pobyt v parcích. Ve večerních hodinách odjezd od hotelu zpět do ČR.

4. den

Návrat v dopoledních hodinách.

DREAM CASTLE ****

Hotel se nachází 10 minut od vstupu do Disneylandu a Disney® Studií. Je vystavěn uprostře zahrady s jezerem a je zařízen ve stylu mušketýrů a královského paláce. Po celou otevírací dobu parku je zajištěno spojení hotelovým shuttle busem s pravidelnými intervaly 15-20 minut.Hned při vstupu do hotelu na vás dýchne příjemná atmosféra rodinného ubytování.

Pokoje: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (často se jedná o patrové postele), koupelnas WC (kosmetické přípravky firmy L'Occitane), hypoalergenní lůžkoviny, kabelováTV s dětskými programy, trezor, internet, káva a čaj.

Hotelové lázně: v přízemí hotelu se nachází relaxační oáza. K dispozici máte zdarma vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, jacuzzi, hammam a fitness. Za příplatek můžete využít služeb např. masérů nebo kosmetiček.

Stravování:
- snídaně formou bufetu v hotelové restauraci Sans-Soucis v době od 7 do 11 hodin (bohatý bufet studených i teplých variant včetně sladkostí).

- k dalšímu stravování je možné využít hotelovou restauraci Musketeer's, kde se přenesete do doby Tří Mušketýru a podávat se budou kulinářské speciality mezinárodní a francouzské kuchyně. Obsluha je obleřena v dobových kostýmech a restaurace je otevřena v době 18:30-22hod. Strava je zde formou bufetu (volný výběr).
- v parku je možné využít další restaurace a fast foody.

Za příplatek:

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.

Odjezdová místa:

Praha,Beroun,Rokycany,Plzeň,Sv. Kateřina (Rozvadov)

Počasí

Paříž a okolí

16°C Skoro jasno

×