800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BEST WESTERN OPERA SAINT LAZARE

"Renovovaný hotel BEST WESTERN OPERA SAINT LAZARE je ideálně umístěn v srdci Paříže, nedaleko Montmarteru a hlavních turistických atraktivit. Hotel leží na oblíbeném místě, v 8 okrese, poblíž významných kulturních památek a obchodních center Printemps a LaFayette. Opera Garnier, konzervatoř Supérieur de Musique, park Monceau, náměstí Madeleine a nejznámější pařížský boulevard Champs Elysées jsou ""na dosah ruky"". "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Renovovaný hotel BEST WESTERN OPERA SAINT LAZARE je ideálně umístěn v srdci Paříže, nedaleko Montmarteru a hlavních turistických atraktivit. Hotel leží na oblíbeném místě, v 8 okrese, poblíž významných kulturních památek a obchodních center Printemps a LaFayette. Opera Garnier, konzervatoř Supérieur de Musique, park Monceau, náměstí Madeleine a nejznámější pařížský boulevard Champs Elysées jsou "na dosah ruky".

Vybavení Hotelu

Vybavení hotelu zahrnuje wifi připojení na internet, výtah, satelitní televizor, trezor na recepci, k dispozici jsou služby prádelny. V hotelu je k dispozici místnost pro odkládání zavazadel v případě brzkého příjezdu či pozdního odjezdu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí 80 renovovaných klimatizovaných pokojů. K dispozici je wifi připojení na internet, satelitní televizor, přístroj na přípravu kávy/čaje, vysoušeč vlasů.

Stravování

Snídaně.

Počasí

Paříž a okolí

17°C Převážně oblačno

×