800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONCORDE LAFAYETTE

3, place de General Koenig / Metro: Porte Maillot
Hotel v centru Paříže, poblíž Vítězného oblouku, Champs Elysées, Eiffelovy věže a obchodní části La Défense. Hotel se svými 33 patry dominuje Paříži. Má kapacitu 1 000 pokojů a poskytuje luxusní ubytování a deluxe pokoje nazvané Altitude 360, které jsou určené pro obchodní cestující a účastníky kongresů (19. – 24. patro s krásným výhledem na město). Hotel má dva populární bary – Bar La Fayette a Panoramic Bar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3, place de General Koenig / Metro: Porte Maillot Hotel v centru Paříže, poblíž Vítězného oblouku, Champs Elysées, Eiffelovy věže a obchodní části La Défense. Hotel se svými 33 patry dominuje Paříži. Má kapacitu 1 000 pokojů a poskytuje luxusní ubytování a deluxe pokoje nazvané Altitude 360, které jsou určené pro obchodní cestující a účastníky kongresů (19. – 24. patro s krásným výhledem na město). Hotel má dva populární bary – Bar La Fayette a Panoramic Bar.

Ubytování

Klimatizace, telefon, fén, mini bar, nekuřácké pokoje, sat TV, lis na kalhoty, internet.

Vybavení

Klimatizace, bary, business centrum, konferenční prostory, fitness, bazén, parkoviště, restaurace, sauna, obchody, pokojový servis, trezor na recepci, bezbariérový přístup.

16000

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Paříž a okolí

11°C Jasno

×