800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DE VENDOME

Hotel ve stylu luxusní rezidence má nejprestižnější polohu na náměstí Vendome, poblíž budovy Opery Garnier a muzea Louvre, v okolí s luxusními obchody a galeriemi. V hotelu je restaurace „Le 1 Place Vendome“, která nabízí vynikající francouzskou kuchyni, bar v anglickém stylu s hudbou. Každý pokoj je v jedinečném dekoru, v odlišných barvách a sofistikované eleganci, mají starobylý nábytek z vznešeného dřeva a čalounění vyrobené od nejlepších francouzských řemeslníků, koupelny jsou z vzácného mramoru z různých zemí. Dvoulůžkové pokoje mají cca 25 m2 a mají manželskou postel, psací stůl a nádhernou mramorovou koupelnu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

1 Place Vendome (metro: Tuileries 250 m). Hotel ve stylu luxusní rezidence má nejprestižnější polohu na náměstí Vendome, poblíž budovy Opery Garnier a muzea Louvre, v okolí s luxusními obchody a galeriemi. V hotelu je restaurace „Le 1 Place Vendome“, která nabízí vynikající francouzskou kuchyni, bar v anglickém stylu s hudbou. Každý pokoj je v jedinečném dekoru, v odlišných barvách a sofistikované eleganci, mají starobylý nábytek z vznešeného dřeva a čalounění vyrobené od nejlepších francouzských řemeslníků, koupelny jsou z vzácného mramoru z různých zemí. Dvoulůžkové pokoje mají cca 25 m2 a mají manželskou postel, psací stůl a nádhernou mramorovou koupelnu.

Ubytování

Klimatizace, telefon, LCD TV, fén, internet, mini bar, nekuřácké pokoje, rádio, sat TV, trezor, internet, psací stůl.

Vybavení

Klimatizace, bar, hlídání dětí, snídaňová místnost, konferenční prostory, čistírna, masáže, parkoviště, pokojový servis, bezbariérový přístup, internet.

17000

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Paříž a okolí

12°C Jasno

×