800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNEW HOTEL ROBLIN

"Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel NEW ROBLIN je situovaný v samotném srdci Paříže, poblíž náměstí Madeleine, mezi velkými obchodními centry ""Galeries Lafayette - Printemps"". Nedaleko se nachází Opera a největší náměstí Paříže - Concorde Place (Náměstí Svornosti). Muzeum Louvre, Vendomské náměstí a nejslavnější pařížská třída Champs Elysées jsou na dosah ruky. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel NEW ROBLIN je situovaný v samotném srdci Paříže, poblíž náměstí Madeleine, mezi velkými obchodními centry "Galeries Lafayette - Printemps". Nedaleko se nachází Opera a největší náměstí Paříže - Concorde Place (Náměstí Svornosti). Muzeum Louvre, Vendomské náměstí a nejslavnější pařížská třída Champs Elysées jsou na dosah ruky.

Vybavení Hotelu

Vybavení hotelu je na vysoké úrovni a splní očekávání všech klientů, kteří zde budou trávit pracovní pobyt či dovolenou. Veřejné místnosti jsou klimatizovány, nachází se zde internetová místnost, bar, restaurace, konferenční místnost. Samozřejmostí je pokojový servis, možnost využití parkoviště, výtahu, trezoru na recepci či mezinárodních i domácích tiskovin. Hotel přijímá kreditní karty American Express, Eurocard, Mastercard, Visa. Možnost hlídání dětí za poplatek a na vyžádání.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí 78 renovovaných pokojů vybavených klimatizací, wifi připojením na internet (za poplatek), satelitní televizí s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, telefonem, rádiem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně.

Počasí

Paříž a okolí

20°C Jasno

×