800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PAVILLON PORTE DE VERSAILLES

Hotel je umístěn na levém břehu řeky Seiny, v přední části výstavního areálu ´´Porte de Versailles´´ v jižní části Paříže nedaleko čtvrti Montparnasse, kde je možno najít množství různých restaurací a barů. 40km od mezinárodního letiště Charles-de-Gaulle. Metro: Linka 12 (1 min. pěšky) stanice: Porte de Versailles / 5-10 minut metrem do čtvrti Montparnasse.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je umístěn na levém břehu řeky Seiny, v přední části výstavního areálu ´´Porte de Versailles´´ v jižní části Paříže nedaleko čtvrti Montparnasse, kde je možno najít množství různých restaurací a barů. Poloha: 40km od mezinárodního letiště Charles-de-Gaulle. Metro: Linka 12 (1 min. pěšky) stanice: Porte de Versailles / 5-10 minut metrem do čtvrti Montparnasse.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí svým zákazníkům vstupní halu s recepcí, služba 24h, výtah, trezor, privátní parking, celkem 45 pokojů, zdarma internetové připojení v recepci a v lobby.

Vybavení pokoje

Standardní pohodlně zařízené pokoje s přátelskou atmosférou, vlastní sociální zařízení, fén, přímá telefonní linka, TV - SAT, trezor, minibar (za poplatek).

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Počasí

Paříž a okolí

16°C Skoro jasno

×