800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPAXTON RESIDENCE HOTEL SPA

Hotel se nachází ve Ferrieres-en-Brie, přibližně 30 km od centra Paříže a 9 km od Disneylandu. Disneyland se nachází pouhých 10 minut jízdy od hotelu (nebo 2 zastávky RER) a 5 minut od nákupního centra Val d’Europe, mořského akvária a outletových obchodů ve vesničce Vallee. Zastávka vlaku TGV Marne la Vallee Chessy TGV (Eurostar) je vzdálená pouhých 10 minut od rezidence, stanice vlaku RER je vzdálená pouhé 2 minuty. Dostupnost do Paříže je za cca 30 minut. V hotelu najdete vnitřní bazén, fitness, saunu, široký výběr terapií pro relaxaci. Doprava z letiště Charles de Gaulle v Paříži: vlakem RER linkou B z letiště směr Paříž, vystoupit na stanici Châtelet Les Halles nebo linkou A směrem na Marne La Vallée / Chessy, vystoupit na nádraží Bussy St Georges. Odtud se hotel nachází 15 minut pěšky nebo lze zdarma vyžádat transfer z nádraží do hotelu (8 – 10 hod a 17,30 – 19,30 hod). Z nádraží Bussy St Georges je přímé spojení vlakem RER A do Disneylandu (cca 15 minut jízdy).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rue Joseph Paxton BP 49, Ferrieres-en-Brie (Bussy-Saint-Georges RER 1.5 km). Hotel se nachází ve Ferrieres-en-Brie, přibližně 30 km od centra Paříže a 9 km od Disneylandu. Disneyland se nachází pouhých 10 minut jízdy od hotelu (nebo 2 zastávky RER) a 5 minut od nákupního centra Val d’Europe, mořského akvária a outletových obchodů ve vesničce Vallee. Zastávka vlaku TGV Marne la Vallee Chessy TGV (Eurostar) je vzdálená pouhých 10 minut od rezidence, stanice vlaku RER je vzdálená pouhé 2 minuty. Dostupnost do Paříže je za cca 30 minut. V hotelu najdete vnitřní bazén, fitness, saunu, široký výběr terapií pro relaxaci. Doprava z letiště Charles de Gaulle v Paříži: vlakem RER linkou B z letiště směr Paříž, vystoupit na stanici Châtelet Les Halles nebo linkou A směrem na Marne La Vallée / Chessy, vystoupit na nádraží Bussy St Georges. Odtud se hotel nachází 15 minut pěšky nebo lze zdarma vyžádat transfer z nádraží do hotelu (8 – 10 hod a 17,30 – 19,30 hod). Z nádraží Bussy St Georges je přímé spojení vlakem RER A do Disneylandu (cca 15 minut jízdy).

Ubytování

Klimatizace, telefon, mini bar, LCD TV, fén, nekuřácké pokoje, sat TV, trezor, internet, psací stůl.

Vybavení

Klimatizace, bary, snídaňová místnost, konferenční prostory, fitness, vnitřní bazén, internet, čistírna, masáže, parkoviště, restaurace, sauna, lázně, bezbariérový přístup, internet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Paříž a okolí

14°C Oblačno

×