800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL MELIA ROYAL ALMA

Pár kroků od slavných Champs Elysees, trendy Avenue Montaigne a Eiffelovy věže leží hotel Sol Melia Royal Alma v “Triangle d’Or”, business and módní čtvrti. Na letiště Charles De Gaulle je to 28 km, 18 km na Orly.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pár kroků od slavných Champs Elysees, trendy Avenue Montaigne a Eiffelovy věže leží hotel Sol Melia Royal Alma v “Triangle d’Or”, obchodní a módní čtvrti. Na letiště Charles De Gaulle je to 28 km, 18 km na Orly.

Ubytování

64 elegantních pokojů, z toho 6 deluxe pokojů, 8 junior suit a 1 suita s výhledem na Eiffelovu věž, klimatizací, individuálním trezorem, připojením k internetu, plasmovou TV, minibarem a koupelnou.

Vybavení

Recepce, lobby bar, snídaňová restaurace s terasou, konferenční místnost pro až 20 osob, partnerské centrum zdraví a krásy kousek od Vítězného oblouku.

17000

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu: Avenue des Champs-Elysées, Eiffel Tower, Avenue Montaigne, Arc de Triomphe, plavby po Seině, Louvre, Orsay a Grand Palais Museums, zámek Versailles je vzdálen 40 km.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Paříž a okolí

14°C Jasno

×