800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL MELIA TRYP DE SAXE

Hotel leží v 7. okrsku, v tiché aleji na Avenue de Saxe, pár minut chůze od eiffelovy věže. Hotel je klidný a tichý, vhodný jak pro obchodní, tak pro prázdninové návštěvy Paříže.
Hotel je 20 km od letiště Orly a 35 km od letiště Charles de Gaulle.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží v 7. okrsku, v tiché aleji na Avenue de Saxe, pár minut chůze od eiffelovy věže. Hotel je klidný a tichý, vhodný jak pro obchodní, tak pro prázdninové návštěvy Paříže. Hotel je 20 km od letiště Orly a 35 km od letiště Charles de Gaulle.

Ubytování

51 pokojů v několika kategoriích, k dispozici jsou na vyžádání rodinné pokoje. Každý pokoj má individuálně ovladatelnou klimatizaci, trezor, SAT TV, minibar a koupelnu. V některých pokojích je možnost připojení k internetu.

Vybavení

Recepce, busines centrum, bar, snídaňová restaurace.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu: Unesco, ministerstva, ambasády, Champ de Mars, Invalides, Eiffel Tower, Orsay Museum, Montparnasse station, Saint Germain des Près, plavby po Seině.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Paříž a okolí

10°C Převážně oblačno

×