800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JARDIN DE PARIS MONMARTRE

Hotel Jardin De Paris Monmartre se nachází v turisty vyhledávané části Paříže, na Montmartru, nedaleko baziliky Sacré Coeur a slavného Mouline Rouge.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v turisty vyhledávané části Paříže, na Montmartru, nedaleko baziliky Sacré Coeur a slavného Mouline Rouge. Místo je charakteristické úzkými, pro Paříž typickými uličkami, jimiž se nesou melodie místních kabaretů a ve kterých malíři a umělci nabízí své výtvory kolemjdoucím turistům. Hotel leží cca 200 m od stanice metra Jules Joffrin, kterým se pohodlně dopravíte do historického centra města a k jeho nejdůležitějším památkám. V okolí hotelu jsou různé kavárničky, malebné restaurace a bary. Hotel je výborným výchozím místem pro poznání celé metropole.

Popis

Hotel ve francouzském stylu má pět pater s výtahem. Hostům je k dispozici 38 vkusně zařízených pokojů. Je zde také 24 hodin denně recepce, úschovna zavazadel a kavárna.

Pokoje

Prakticky zařízené pokoje s francouzskými, protihlukovými okny mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT–TV a Wi–Fi připojení zdarma. Po příjezdu na pokoji lahev vody zdarma. K dispozici je bezpečnostní schránka. Pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Oficiální stránky hotelu

www.hotel-le-paris-montmartre.com

Počasí

Paříž a okolí

10°C Převážně oblačno

×