800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE LITTRE

Hotel Le Littre se nachází v 6. pařížském obvodu mezi St Germain des Prés a Montparnasse a 300 metrů od stanice metra Saint Placide. Nabízí snadný přístup k mnoha pařížským památkám. Vlakové nádraží Montparnasse je odtud vzdáleno 300 metrů. Nabízí luxusní ubytování panoramatickým výhledem. Mezinárodní letiště Charles de Gaulle je vzdáleno 25 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v 6. pařížském obvodu mezi St Germain des Prés a Montparnasse a 300 metrů od stanice metra Saint Placide. Nabízí snadný přístup k mnoha pařížským památkám. Vlakové nádraží Montparnasse je odtud vzdáleno 300 metrů. Nabízí luxusní ubytování panoramatickým výhledem. Mezinárodní letiště Charles de Gaulle je vzdáleno 25 km.

Pokoje

Prostorné pokoje a apartmány s koupelnou mají klimatizaci, kabelovou TV, trezor, telefon, minibar a vysoušeč vlasů. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Přístup k vysokorychlostnímu internetu v hotelu je k dispozici pouze v hotelových pokojích za EUR 15 na den. Některé pokoje mají oddělený obývací prostor a balkón nebo terasu s výhledem na hlavní město.

Ceny za jiné než standardní pokoje spočítáme na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

http://www.hotellittreparis.com/

Popis

Hotel nabízí 90 prostorných pokojů včetně apartmá. K dispozici je hotelová recepce otevřená 24 hodin, hotelová restaurace, bar a hotelové lobby. Přístup k vysokorychlostnímu internetu v hotelu je k dispozici pouze v hotelových pokojích za cca 15,00 EUR/den.

Počasí

Paříž a okolí

11°C Převážně oblačno

×