800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend do Paříže - HILTON LA DEFENSE

Paříž jako magnet přitahuje každoročně miliony turistů, kteří se nechávají okouzlit historickým a uměleckým dědictvím i věčně romantickou atmosférou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Paříž

Paříž jako magnet přitahuje každoročně miliony turistů, kteří se nechávají okouzlit historickým a uměleckým dědictvím i věčně romantickou atmosférou. Kdo by si nepřál strávit třeba jaro v Paříži, posedět v parku pod Eiffelovou věží, projet se lodí po Seině, spatřit úchvatná mistrovská díla v některém z početných muzeí nebo se jen tak toulat půvabnými uličkami Montmartru nebo po slavných bulvárech… .
Paříž je město, které v sobě skrývá nespočet tajemství i protikladů. Město, kde se snoubí bohatá historie s moderní architekturou. Město lásky, centrum umění, umělců a intelektuálů, středobod světové módy. Vše, co chcete, Vám Paříž dokáže nabídnout v některé ze svých malebných čtvrtí.

Program zájezdu:

1. den

přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Individuální volno respektive fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) s českým průvodcem (exteriéry náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel ….). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 hodin) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2. den

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur... . Odpoledne individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění večeře ve stylové pařížské restauraci.

3. den

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Individuální program respektive možnost fakultativního výletu do Versailles, někdejší rezidence francouzských králů. Prohlídka interiérů zámku s českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby ( pouze hlavní sezóna červen - říjen). Návrat do Paříže cca do 15.30 hod., individuální volno. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou (cca 2,5 hod.).

4. den

po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo po dohodě s průvodcem na místě dopoledne krátká procházka (cca 2 hod.). Transfer na letiště, odlet do Prahy ve večerních hodinách.

U zájezdů na 2 noci není v programu zahrnut druhý den. V průběhu zájezdu, kdykoliv možnost projížďky lodí po Seině (fakultativně, trvání cca 1 hod.).

Změna programu vyhrazena

hotel Hilton La Defense ****

velmi luxusní a krásný hotel z hotelového řetězce Hilton ležící v moderní čtvrti La Defense v západní části Paříže cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche. Moderně vybavené pokoje s koupelnou, WC, klimatizací, sat. TV, minibarem, atd. Gurmáni jistě nevynechají možnost vyzkoušet si výbornou francouzskou kuchyni a nejlepší místní vína. Bufetové snídaně

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenku včetně všech poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, bytování se snídaní v uvedeném hotelu, služby česky mluvícího delegáta a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, povinné smluvní pojištění CK.

Počasí

Paříž a okolí

14°C Polojasno

×