800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMARRIOTT RENAISSANCE PARIS HOTEL LE PARC TROCADERO

Pokud hledáte opravdový luxus v srdci Paříže, je tento hotel určen právě pro Vás.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pokud hledáte opravdový luxus v srdci Paříže, je tento hotel určen právě pro Vás. Nabídne vše, co můžete od 5* hotelu očekávat- luxus, eleganci, špičkový servis, skvělou kuchyni. Hotel má ideální polohu mezi Champs-Elysees a Eiffel Tower. Letiště Orly je vzdáleno 21 km.

Ubytování

Pokoje jsou velmi elegantně luxusně vybaveny. Je jich celkem 116, každý má trezor, LCD TV, připojení k internetu, klimatizaci, zařízení pro přípravu kávy a čaje, luxusní lůžko, samozřejmě koupelnu s fénem, minibar a telefon.

Vybavení

V hotelu je recepce, celkem 12 konferenčních sálů, zahrada, fitness centrum, bar, knihovna, skvělá restaurace. Na veřejných místech hotelu je samozřejmostí možnost připojení k internetu.

17000

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci

Sport a zábava

V okolí hotleu najdete bowling, minigolf, squash, tenis, volejbal, vodní lyže, kayaking, vodní lyže a mnoho dalšího,. V hotelu je vybavené fitness centrum. K dispozici jsou samozřejmě také golfová hřiště v okolí Paříže. Halvní atrakce v okolí: Eiffel Tower, Champs-Elysées, Arc-de-Triomphe, Palais des Congrès, bazilika Sacré Coeur, Opéra Palais Garnier, katedrála Notre Dame, Montmartre, Les Invalides, zámekk Versailles. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Počasí

Paříž a okolí

16°C Skoro jasno

×