800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NEMOURS

Hotel Nemours se nachází v samém centru města, v živé čtvrti Folie Méricourt, nedaleko náměstí place des Vosges, Picassova muzea, nové Opéry a hřbitova Pere Lachaise a turisty velmi vyhledávané čtvrti Beaubourg.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v samém centru města, v živé čtvrti Folie Méricourt, nedaleko náměstí place des Vosges, Picassova muzea, nové Opéry a hřbitova Père Lachaise a turisty velmi vyhledávané čtvrti Beaubourg. Je výborným výchozím bodem k nákupům, zábavě a poznání celé metropole. Je umístěn nedaleko stanic metra Parmentier a Oberkampf. Hotel je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou z letiště Charles de Gaulle nebo Orly, které se nacházejí cca 25 km od hotelu.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů a SAT–LCD–TV. Všechny pokoje mají protizvukovou bariéru.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.nemourshotel.com

Popis

Elegantní typicky pařížská šestipatrová budova hotelu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, která je v provozu 24 hodin denně, výtah, společenskou místnost s TV a snídaňovou místnost. Na recepci je k dispozici bezdrátový internet.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Paříž a okolí

12°C Skoro jasno

×