Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Francie | Paříž a okolí | Paříž

Mercure Paris Bastille Saint Antoine

   Hodnocení

   4493 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel nabízí hostům celkem 34 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf, snídaňový salónek, kavárna, bar, služba hlídání dětí, transfer-servis a pokojová služba. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Ve volném čase mohou hosté využívat bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro aktivní hosty je v nabídce spa (za poplatek). Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248