800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRomantická Paříž

  • Nádherné historické město
  • Paříž Vás okouzlí svým šarmem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Informace o hotelu

Francie / Paříž. Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je bezesporu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre-Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže – Eiffelova věž. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées – centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren – je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk, stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle, z něhož hvězdicovitě vychází dvanáct ulic, vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre – palácový komplex se světoznámým muzeem.

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelovi věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování.

2. den
Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. Champs-Elysées, Elysejský palác, chrám Madeleine, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru, zakončená večeří v místní restauraci (předkrm, hlavní jídlo, dezert, nápoj).

3./4. den
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace). Výběr z nabídky fakultativních výletů: projížďka lodí (1,5 hod.) Bateaux Mouches – cena od 300 Kč, vyhlídková terasa Montparnasse – 210 m vysokého mrakodrapu, odkud je nejkrásnější výhled na Paříž – cena od 300 Kč, půldenní výlet do Versailles – královského zámku, který byl velkolepým sídlem francouzských králů až do Velké francouzské revoluce. Možnost návštěvy interiéru zámku s nejkrásnějším sálem „zrcadlovou síní“, kterou roku 1678 postavil Mansart. Prohlídka nádherného komplexu zahrad s fontánami, návštěva muzea v Louvre – cena od 400 Kč, muzeum voskových figurín Grévin – cena od 550 Kč, vstup do kabaretu Moulin Rouge na vyžádání – cena od 3 500 Kč, večeře na lodi – cena od 3 000 Kč.

4./5. den
Snídaně, volné dopoledne. Transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 3 nebo 4 noci ve dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní, leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků, služby česky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program), transfery letiště–hotel–letiště, zákonné pojištění CK.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč), vstupy do objektů a památek při prohlídkách, jízdné městské hromadné dopravy, fakultativní výlety, pobytová taxa 1,65 EUR/osooba/noc, platba na místě

Upozornění

  • Minimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 20 osob. Změna programua letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

Možnosti ubytování

Počasí

Paříž a okolí

18°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Eurovíkend - RENAISSANCE LA DEFENSE
9,3

Eurovíkend - RENAISSANCE LA DEFENSE

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena od: 13 760 Kč

Pro skupinu:

HOTEL RADISSON BLU BOULOGNE

HOTEL RADISSON BLU BOULOGNE

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena od: 13 690 Kč

Pro skupinu: