800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySilvestr v Paříži 2016

  • Jedinečná atmosféra sváteční Paříže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Paříže, transfer z letiště, okružní jízda Paříží pro základní seznámení s metropolí - Náměstí Svornosti, Louvre, Vítězný oblouk, Champs Elysées, Trocadero, Notre Dame..., v odpoledních hodinách odjezd na ubytování, individuální volno.
2.den: Po snídani pěší prohlídka města s s průvodcem, Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna, Latinská čtvrť... Výlet lodí po Seině, volno, ve večerních hodinách fakultativně vstupenka do kabaretu Paradis Latin včetně sklenky šampaňského.
3.den: Po snídani volno k individuálnímu programu nebo fakultativně autokarový výlet do Versailles s průvodcem včetně vstupu do zámku a zahrad, odpoledne návrat do Paříže, volno, návrat do hotelu, fakultativně návštěva silvestrovského představení kabaretů Moulin Rouge nebo Paradis Latin včetně večeře a nápojů nebo fakultativně silvestrovská večeře v restauraci nebo na lodi po Seině.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Počasí

Paříž a okolí

12°C Jasno

×