Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Francie | Paříž a okolí | Paříž

TIMHOTEL MONTMARTRE

  Hodnocení

  41 331 hodnocení

  Poloha a popis

  Popis

  Hotel Timhotel Montmartre leží blízko Sacré-Coeur a náměsti Tertre, a nedaleko řeky Seina a Eiffelovy věže. Bazilika sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge a Dalího muzeum se nachází 5 minut pěšky od hotelu Timhotel. Od budovy se nachází stanice metra Abbesses, která je vzdálená cca 100 metrů.  Na letiště Charles De Gaulla je to cca 25 km, a cca 30 km na Orly.

  Vybavení
  Recepce 24h, neomezená WiFi, snídaňová restaurace, odložení zavazadel zdarma, výtah.

  Ubytování
  Hotel má 59 nedávno renovovaných pokojů, klimatizaci, koupelnu s vanou nebo sprchou, WiFi, TV, set na přípravu kávy a čaje, některé pokoje pokoje mají výhled na baziliku Sacré-Cœur nebo na město.

  Stravování
  Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci. 

  Sport a zábava
  V okolí hotelu se nachazí mnoho turistických zajimavostí, od muzeí, oper, až po slavnou Eiffelovu věž nebo Vítězný oblouk.

  Další informace

  Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností. Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Paříže, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

  Program zájezdu

  1.den: Cca 2 hodiny před odletem odbavení do Paříže, přílet do Paříže, přejezd do hotelu, ubytování.

  2.den - předposlední den: Pobyt v Paříži.

  Poslední den: Snídaně v hotelu volný program, přejezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem odbavení, let na cestě do Prahy, přílet.