800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVánoční Disneyland - denní přejezd

Zaručeně Vás nadchne nádhernou výzdobou. Chybět nebudou samozřejmě vánoční trhy nebo vánoční strom, který každý večer slavnostně rozsvítí Mickey Mouse s Minnie za doprovodu famózního orchestru. Na hlavní třídě Main Street USA je zaručeno, že se na Vás sesypou sněhové vločky. Na zámku Šípkové Růženky se večer rozzáří na 400 tisíc žárovek.
Navíc se hlavní postava Vánoc - Santa Claus - rozhodl usídlit přímo ve středu celého parku.
Nenechte si ujít ledovou show, kde si zimy užívají i oblíbené postavičky. Mickey, Minnie, kačer Donald, Čip a Dejl a další Vám předvedou, jak se umí koulovat nebo i jak umí bruslit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno z ČR, přejezd přes Německo do Francie. Ubytování v hotelu Campanile.

2. den

Po snídani odjezd do Paříže, okružní jízda městem se zastávkami u známých památek. Procházka po nazdobené třídě Champs Elysées s návštěvou vánočních trhů. Osobní volno k návštěvě Eiffelovy věže. Přejezd na Montmartre, procházka k bazilice Sacré Coeur s krásnou vyhlídkou na Paříž. Večer odjezd zpět na hotel, nocleh.

3. den

Po snídani odjezd do Disneylandu. Celodenní pobyt v parku se spoustou atrakcí, show a úžasnou vánoční výzdobou. Nebudou chybět vánoční trhy, Santa Claus se speciální schránkou na dopisy ani sváteční průvod postaviček. Za příplatek Disney večeře Buffalo Bills Wild West Show s Mickeym a jeho přáteli. Pozdě večer odjezd směr ČR.

4. den

Dopoledne příjezd do ČR.

Příplatky

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.
Disney show s večeří:
- cena dosp. - 1150 Kč
- cena děti - 850 Kč
Rozšířené vstupné Disney Studios:
- cena dosp. - 250 Kč
- cena děti - 220 Kč

Odjezdová místa

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina).

Počasí

Paříž a okolí

12°C Jasno

×