800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPařížská hvězdice - autobus

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den
Odjezd v ranních hodinách. Večer ubytování v centru Paříže. Nocleh.

2. den
Snídaně. Celodenní výlet na zámky na Loiře. Prohlídka malebného zámku Chenonceau, jehož jedno křídlo přemosťuje řeku Cher. V zámku jsou pěkné interiéry, například salon Kateřiny Medičejské s vyřezávanou postelí s nebesy a stěnami se zlacenými tapetami. Po stranách před zámeckým průčelím se nachází krásně upravená zahrada, jejíž jednotlivé části jsou odděleny vodními příkopy. Zastávka u monumentálního zámku Chambord ležícího uprostřed parku a obory. Zámek patří k vrcholným stavbám renesanční architektury a k nejznámějším zámkům ve Francii. Návrat na ubytování. Nocleh.

3. den
Snídaně. Návštěva Reims – hlavní město oblasti Champagne. Historický střed města se slavnou katedrálou Notre Dame. Místo korunovace francouzských králů. Katedrála spolu se sousedícím Palais du Tau a bazilikou svatého Remigia je součástí světového dědictví Unesco. Přejezd přes oblast Montagne de Reims okolo vinic pěstujících vinnou révu pro slavné vinařské domy. Zastávka v hlavním městě šampaňského Eperny, návštěva významného domu spojná s degustací. Večerní návštěva zámku Vaux le Vicome, snad nejkrásnějšího francouzského zámku v soukromých rukách. Zámek i zahrady jsou osvětleny tisíci svíček a připomínají velké slavnosti, které se zde odehrávaly. Nocleh.

4. den
Snídaně. Celodenní pobyt v Paříže, prohlídka s průvodcem nebo volno. Fakultativní večeře v Latinské čtvrti. Nocleh.
5. den
Snídaně. Celodenní výlet do Normandie. Přejezd do Giverny, návštěva domu a zahrad malíře Claude Moneta. Návštěva hlavního města Normandie Rouenu. Prohlídka historického centra - gotická katedrála Notre-Dame, starodávné hrázděné domy, kostel Aitre Saint Maclou, náměstíčko Vieux Marché. Přejezd do Deauville, které je nazýváno královnou normandských pláží, přístav a řada zábavních podniků. Volno možnost vykoupání. Návrat na ubytování. Nocleh.

6. den
Snídaně. Celodenní pobyt a prohlídka Paříže. Noční přejezd.

7. den
Návrat v dopoledních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

100 EUR

Počasí

Akvitánie

13°C Převážně oblačno

Francouzská riviéra

10°C Slabý déšť

Korsika

19°C Převážně oblačno

Languedoc-Roussillon

18°C Jasno

Paříž a okolí

13°C Převážně oblačno

Pikardie

11°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

14°C Převážně oblačno

×