800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERME DU VAL CLARET

Luxusní rezidence, patřící společnosti CGH, se nachází 200 m od centra Val Claret a 100 m od lanovky Tichot.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní rezidence rezidence La Ferme du Val Claret 4*, patřící společnosti CGH, se nachází 200 m od centra Val Claret a 100 m od lanovky Tichot. V rezidenci je 44 apartmánů, recepce s obrazovkou LCD, internet na recepci i na apartmánech, úschovna zavazadel, kryté parkoviště za příplatek. Vstup zdarma do relaxačního centra Ecrin de Val Claret, které je vzdáleno asi 150 metrů od rezidence - bazén, sauna, hammam, jacuzzi. V okolí jsou restaurace, bary a obchody.

Ubytování

Luxusní byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, digestoř, elektrická a mikrovlnná trouba, lednička, myčka, kávovar, rychlovarná konvice, toastovač), koupelna, WC, TV, telefon, balkon, povlečení, ručníky a závěrečný úklid apartmánu (kromě nádobí a kuchyňského koutu).
Apartmán pro 4 osoby – AP4, 40 – 45 m2 obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s dvěma lůžky.
Apartmán pro 6 osob – AP6, 50 – 60 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky.
Apartmán pro 8 osob – AP8, cca 70 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, spací kout s patrovou postelí. Byty se nacházejí v přízemí.
Apartmán pro 8 osob – AP8+, cca 70 - 80 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí, dva pokoje s oddělenými lůžky, koupelna a WC navíc.

×