800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND MOTTE

Rezidence Grande Motte, patřící společnosti Maeva, je situována ve spodní části Val Claret asi 200 metrů od vleků a sjezdovek a asi 500 metrů od podzemní lanovky na ledovec.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Grande Motte, patřící společnosti Maeva, je situována ve spodní části Val Claret asi 200 metrů od vleků a sjezdovek a asi 500 metrů od podzemní lanovky na ledovec. K dispozici máte recepci, úschovnu zavazadel, 2 výtahy a lyžárnu, placené WIFI na recepci. Rezidence je jihozápadně orientována a naleznete zde celkem 110 studií. Poblíž rezidence naleznete obchody, restaurace a také supermarket. U rezidence je zastávka skibusu, který Vás doveze do centrální části Tignes. Parkování je možné pouze na placených parkovištích (cca 75 €/ týden) – naproti rezidenci, možnost také krytého parkoviště cca 300 metrů.

Ubytování

Studia jsou renovována a kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba), koupelna s WC, TV, povlečení v ceně.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 24 m2 - obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, spací kabina s patrovou postelí.

×