800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE VAL CLARET

Apartmány jsou situovány do různých rezidencí v části Val Claret, jsou vždy v blízkosti sjezdovek. V okolí je kompletní nabídka služeb, obchodů a restaurací. Centrální rezervace pro apartmány je v rezidenci Chalet Alpina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány jsou situovány do různých rezidencí v části Val Claret, jsou vždy v blízkosti sjezdovek. V okolí je kompletní nabídka služeb, obchodů a restaurací. Centrální rezervace pro apartmány je v rezidenci Chalet Alpina. Parkování je možné pouze na placených parkovištích (cca 75 €/ týden), možnost také krytého parkoviště.

Ubytování

Ubytování od různých majitelů se velmi často může vybavením a kvalitou lišit. Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednička, myčka u apartmánů), koupelna obvykle s WC.

Studio pro 3 osoby – ST3, cca 15-18 m2, obývací místnost se spaním pro tři osoby, nebo spací kout u vstupu pro dvě osoby a lůžko v obývacím pokoji.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 18 m2, obývací místnost se spaním pro dvě osoby, spací kout s patrovou postelí.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 20-25 m2, obývací místnost a spací kabina se spaním pro čtyři osoby.

Apartmán pro 5 osob – AP5, cca 25-35 m2, obvykle obývací místnost s rozkládací sedací soupravou, pokoj se spaním pro tři osoby, nebo obývací pokoj pro tři osoby a pokoj pro dvě osoby.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 29-40 m2, obvykle obývací místnost s rozkládací sedací soupravou, pokoj se spaním pro dvě osoby, patrová postel ve spací kabině nebo na chodbě.

Apartmán pro 8 osob – AP8, cca 45-60 m2, obvykle obývací místnost s rozkládací sedací soupravou, pokoj se spaním pro dvě osoby, spaní pro čtyři osoby v dalším pokoji nebo mezaninu, případně patrová postel ve spací kabině nebo na chodbě.

×