800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE CASSIOPÉE

Příjemná rezidence nacházející se v jedné z kouzelných vesniček lyžařského resortu La Plagne patřící do rozlehlé lyžařské oblasti Paradiski, která nabízí 425 km sjezdovek různé úrovně v nadmořské výšce 1250 -3250 m n. m. Všechny střediska (Belle-Plagne, Bellecote, Plagne Centre, Plagne 1800,...) resortu La Plagne jsou vzájemně propojeny shuttle busem, který jezdí zdarma několikrát denně. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi. Všechny prostory rezidence jsou nekuřácké.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází pod svahem, v centru lyžařského střediska Belle-Plagne, pouhých cca 50 m od sjezdovek a lanovek. Zastávka shuttle busu se nachází cca 1 km od rezidence.

Ubytování

Studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV (za poplatek) a vysavačem. Studio 3 tvoří obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a třemi rozkládacími lůžky. Studio 4 tvoří obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, dvěma rozkládacími lůžky a částí oddělenou posuvnou zástěnou s vysunovacím lůžkem pro dvě osoby nebo palandou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k Internetu (v prostorách recepce) zdarma, úschovna lyží s přímým přístupem na sjezdovku, půjčovna společenských her, prádelna (za poplatek), veřejné parkoviště (cca 35 EUR/týden nebo zdarma ve cca 2 km vzdáleném resortu Bellecote), garážové stání (na vyžádání, cca 35 EUR/týden).

Stravování

Bez stravy

Poplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): na vyžádání garážové stání cca 35 EUR/týden, na vyžádání ručníky cca 7,5 EUR/osoba, čistící prostředky (prostředek na nádobí, prostředek na úklid, čistící houbička, utěrka na nádobí, 10 tablet do myčky) cca 8 EUR/balíček.

Informace pro klienty

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 250 EUR/apartmán (platí se platební kartou formou blokace částky na účtu), závěrečný úklid 50 EUR/apartmán (klienti musí zanechat uklizený kuchyňský kout a sociální zařízení) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami, místní poplatek cca 1,5 EUR/den/osoba starší 13 let.

×