800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOUKROMÉ APARTMÁNY

Apartmány jsou situovány v různých rezidencí po celém středisku La Rosiere, vždy poblíž sjezdovek nebo zastávky skibusu. Obchody a ostatní služby jsou do 300 metrů. Ubytování od různých majitelů se velmi často může vybavením a kvalitou lišit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány jsou situovány v různých rezidencí po celém středisku La Rosiere, vždy poblíž sjezdovek nebo zastávky skibusu. Obchody a ostatní služby jsou do 300 metrů. Ubytování od různých majitelů se velmi často může vybavením a kvalitou lišit. Parkování na venkovních parkovištích zdarma, ve středisku kryté placené parkoviště.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednička), koupelna s WC, většinou balkon.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 21-25 m2 - obývací pokoj se sedací soupravou s vysouvací postelí, většinou spací kout s patrovou postelí. Studio pro 6 osob – ST6, cca 30 m2 – obývací pokoj se sedací soupravou s vysouvací postelí, spací kout s patrovou postelí a další spací kout s dvěma lůžky nebo patrovou postelí.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 32-42 m2 - obývací pokoj se sedací soupravou s vysouvací postelí, většinou spací kout s patrovou postelí, pokoj se spaním pro dvě osoby.

×