800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL P&V PREMIUM ALPAGES DE CHANTEL

  • Hotel s vnitřním bazénem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

lanovka (300 metrů) centrum (800 metrů)

Vybavení

posezení u krbu, lyžárna, dětská herna, restaurace (L´Alpage v rezidenci Changel 1), kulečník (v rezidenci Le Roselend). Kuchyň, vařič, multifunkční trouba, lednice, myčka, kávovar, varná konvice. Vlastní sociální zařízení a WC, topná tyč na ručníky. TV, telefon, wifi na recepci a v apartmánech (zdarma)

Pokoje

"AP1 / 4 os., obývací pokoj s pohovkou + rozkládací postel. Oddělená ložnice s 2 jednolůžky vedle sebe. Některé s balkonem. AP1 / 6 os., jako AP1/4os. + palanda v hale. Balkon. AP2 / 6 os., jako AP1/4os. + oddělená ložnice s 2 jednolůžky nebo palanda. Balkon. AP3 / 8 os., obývací pokoj s pohovkou + rozkládací postel. 2 oddělená ložnice s 2 jednolůžky vedle sebe, třetí ložnice s palandami nebo 2 jednolůžky. Balkon."

Zábava

kulečníkový stůl vedle recepci, restaurace, bar

Stravování

bez stravování

Náš názor

Kombinace kamene a dřeva, dechberoucí panoramatické vyhlídky a wellness centrum. Vše co patří k aktivní, ale odpočinkové dovolené.

Děti

dětská postýlka a židlička (v ceně zájezdů - musí být nahlášeno předem)

Zvláštnosti

Zdarma k zapůjčení na recepci: žehlička a prkno, vysoušeč vlasů, stolní hry, fondue a raclette nádobí, knihy, Playstation (vratná záloha)

Karty

International Visa card, EuroCard/MasterCard, American Express, Diners Club, Carte Cofinoga, french cheques, “Cheques Vacances” [holiday vouchers], cash

Wellness

vnitřní vyhřívaný bazén, sauny, pára, fitnes a relaxační místnost. SPA (příplatek).

Povinná platba na místě

pobytová taxa, vratná kauce

×