Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Francie | Les Arcs

P&V PREMIUM ALPAGES DE CHANTEL

  Poloha a popis

  Poloha

  lanovka (300 metrů) centrum (800 metrů)

  Vybavení

  posezení u krbu, lyžárna, dětská herna, restaurace (L´Alpage v rezidenci Changel 1), kulečník (v rezidenci Le Roselend). Kuchyň, vařič, multifunkční trouba, lednice, myčka, kávovar, varná konvice. Vlastní sociální zařízení a WC, topná tyč na ručníky. TV, telefon, wifi na recepci a v apartmánech (zdarma)

  Pokoje

  "AP1 / 4 os., obývací pokoj s pohovkou + rozkládací postel. Oddělená ložnice s 2 jednolůžky vedle sebe. Některé s balkonem. AP1 / 6 os., jako AP1/4os. + palanda v hale. Balkon. AP2 / 6 os., jako AP1/4os. + oddělená ložnice s 2 jednolůžky nebo palanda. Balkon. AP3 / 8 os., obývací pokoj s pohovkou + rozkládací postel. 2 oddělená ložnice s 2 jednolůžky vedle sebe, třetí ložnice s palandami nebo 2 jednolůžky. Balkon."

  Zábava

  kulečníkový stůl vedle recepci, restaurace, bar

  Stravování

  bez stravování

  Náš názor

  Kombinace kamene a dřeva, dechberoucí panoramatické vyhlídky a wellness centrum. Vše co patří k aktivní, ale odpočinkové dovolené.

  Děti

  dětská postýlka a židlička (v ceně zájezdů - musí být nahlášeno předem)

  Zvláštnosti

  Zdarma k zapůjčení na recepci: žehlička a prkno, vysoušeč vlasů, stolní hry, fondue a raclette nádobí, knihy, Playstation (vratná záloha)

  Karty

  International Visa card, EuroCard/MasterCard, American Express, Diners Club, Carte Cofinoga, french cheques, “Cheques Vacances” [holiday vouchers], cash

  Wellness

  vnitřní vyhřívaný bazén, sauny, pára, fitnes a relaxační místnost. SPA (příplatek).

  Povinná platba na místě

  pobytová taxa, vratná kauce

  Příplatek

  další ručníky, povlečení, župan během týdne

  Poznámka

  Garážové stání (příplatek)