800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE L´ORÉE DES CIMES

  • Hotel nabízí Spa zázemí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Horská rezidence postavená v tradičním stylu se situována přímo do srce vesnice Vallandry a skýtá nádherný výhled do údolí. Centrum je vzdáleno cca 300 m.

Vybavení

Recepce, lobby s krbem a posezením, wi-fi připojení na internet ve veřejných prostorách i v apartmánech (zdarma), wellness centrum, podzemní parkoviště (za poplatek), prádelna (za poplatek), úschovna lyží a zavazadel, výtahy.

Pokoje

"AP1 / 4 os. (35 - 40 m2) - ložnice se 2 jednolůžky. AP1 cabin / 6 os. (45 - 50 m2) - ložnice s dvoulůžkem, ložnice s kabinou pro 2 osoby. AP2 / 6 os. Duplex Apartmán (50 - 65 m2) – ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 jednolůžky. Ložnice jsou situovány v horním patře apartmánu. AP2 cabin / 8 os. (60 – 65 m2) – ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 jednolůžky a kabinou pro 2 osoby., sociální zařízení (koupelna a WC) navíc. AP3 / 8 os. Duplex Apartmán (65 - 75 m2) – ložnice s dvoulůžkem, 2 x ložnice vždy se 2 jednolůžky. Ložnice jsou situovány v horním patře apartmánu, sociální zařízení (koupelna a WC) navíc. AP4 / 10 os. Duplex Apartmán (85 – 100 m2) – 2 x ložnice s dvoulůžky, 2 x ložnice se 2 jednolůžky. Ložnice jsou situovány v horním patře apartmánu. Další 2 sociální zařízení (koupelna a WC) navíc. Všechny apartmány mají: obývací místnost s rozkládací pohovkou (nebo 2 samostatná lůžka), satelitní TV, telefon, balkon, vybavenou kuchyňku (sporák, multifunkční trouba, lednička, digestoř, kávovar, nádobí, mixér, toastovač), vysoušeč vlasů, vlastní sociální zařízení (vana, WC)."

Zábava

Stolní tenis. Možnost zapůjčení stolních her. Kulečník (za poplatek).

Stravování

bez stravování

Náš názor

Velmi pěkná a tadiční rezidence sestávající z 5 chaletů a 1 chalet-recepce je díky své výhodné polohe v blízkosti vleků a sjezdovek ideální volbou pro vyznavače aktivní a zároveň pohodové zimní dovolené.

Děti

Možnost zapůjčení dětské postýlky, židličky, ohřívače lahví (na vyžádání). Max. 1 postýlka a židlička/apt.

Karty

VISA, MC.

Web

www.cgh-residences.com

Wellness

Vnitřní vyhřívaný bazén (12 x 5 m), vířivky, několik druhů saun, turecké lázně, posilovna, SPA & Beauty centrum (masáže, kosmetika, léčebné a zkrášlující procedúry a jiné - za poplatek).

×