800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AU BONHEUR DES PISTES

Moderní rezidence Au Bonheur des Pistes vystavěná v roce 2007 je ideálně situovaná v těsné blízkosti sjezdovek, vleků a kabinkové lanovky Vieux Moulin Rezidence má dvě budovy a je vystavěna v tradičním savojské stylu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní rezidence Au Bonheur des Pistes vystavěná v roce 2007 je ideálně situovaná v těsné blízkosti sjezdovek, vleků a kabinkové lanovky Vieux Moulin Rezidence má dvě budovy a je vystavěna v tradičním savojské stylu. V rezidenci je 70 apartmánů, naleznete zde recepci se zonou WIFI, saunu a jacuzzi.

Ubytování

Byty jsou kvalitně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná nebo elektrická trouba), koupelna, oddělené WC, TV, povlečení, balkon.
Apartmán pro 4 osoby – AP4, cca 26 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky.
Apartmán pro 6 osob – AP6, cca 32 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky a další pokoj s dvěma lůžky nebo manželskou postelí.
Apartmán pro 10 osob – AP10, cca 50 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, další pokoj s dvěma lůžky nebo manželskou postelí a spací kout s patrovou postelí nebo jiné uspořádání se spaním pro 10 osob.