800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE BALCONS DE VAL CENIS VILLAGE

Krásný komfortní rezidenční komplex s vyskokým standardem (rustikální styl - ve dřevě a hřejivých barvách), cca 7 min. od komplexu Les Balcons de Val Cenis le Haut, v blízkosti obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

krásný komfortní rezidenční komplex s vyskokým standardem (rustikální styl - ve dřevě a hřejivých barvách), cca 7 min. od komplexu Les Balcons de Val Cenis le Haut, v blízkosti obchůdků.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, skiboxy.

Služby za poplatek

wi-fi v recepci, garážová stání.

Ubytování

plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka, lednička s mrazničkou, kávovar), prostorná obývací místnost se SAT/TV, telefonem, rozkládacím/výsuvným lůžkem a sofa, koupelnou a soc. zařízením, balkonem/terasou. Apartmán pro 4 os. (cca 30 m2): ložnice s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky; apartmán pro 5 os. (cca 35 m2): ložnice s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky; apartmán pro 7 os. (cca 50 m2): 2 ložnice s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky.

Lanovky

100 m od lanovky, přímo u sjezdovky

Strava

Povinné příplatky

vratná kauce cca 500 EUR/st./apt., pobytová taxa cca 0,60 EUR/os./den, vratná kauce za skipas cca 3 EUR - výše povinných příplatků aktualizována v odbavovacích pokynech na cestu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m