800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALTINEIGE, SILVERALP

Elegantní rezidence s pěknou polohou se nachází cca 100 m od lyžařského areálu v dolní části střediska. Komerční centrum střediska je v těsné blízkosti objektu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence s pěknou polohou se nachází cca 100 m od lyžařského areálu v dolní části střediska. Komerční centrum střediska je v těsné blízkosti objektu. Parkování je možné pouze na placených parkovištích u vjezdu do střediska.

Ubytování

K dispozici je recepce, lyžárna, společenská místnost.
Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrické plotýnky, lednička, myčka na nádobí, někdy mikrovlnná trouba), koupelna většinou s WC, balkon.
Studio pro 4 osob - ST4, cca 20 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, spací kout u vstupu se sklopnou palandou.
Apartmán pro 5 osob – AP5, cca 26 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj nebo mezanin s dvěma lůžky a vysouvací lůžko.
Apartmán pro 6 osob - AP6, 30 až 35 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, spací kout u vstupu se sklopnou palandou a obvykle navíc pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky.

Strava

vlastní.

×