800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE TIKAL

Luxusní rezidence Le Tikal společnosti Pierre et Vacances se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, v nejspodnější části čtvrti Val Thorens. Jedná se o 8-patrovou budovu položenou do mírného svahu s 64 apartmány, 2 výtahy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Le Tikal společnosti Pierre et Vacances se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, v nejspodnější části čtvrti Val Thorens. Jedná se o 8-patrovou budovu položenou do mírného svahu s 64 apartmány, 2 výtahy. V rezidenci je centrální recepce. Venkovní parkoviště a kryté parkoviště je povinné u vjezdu do střediska za příplatek, rezervace na www.valthoparc.com, nebo přímo v rezidenci.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrický sporák, lednička, myčka, mikrovlnná nebo elektrická trouba), TV zdarma, povlečení, balkon nebo předzahrádka s přímým venkovním vstupem. Koupelna a oddělené WC.
Studio pro 2 osoby – ST2, cca 27 m2, obývací místnost s dvěma lůžky a kabina s patrovou postelí.
Apartmán pro 4 osoby – AP4, cca 35 m2, obývací místnost obvykle s vysouvacím lůžkem celkem pro dvě osoby, pokoj s dvěma lůžky.
Apartmán pro 6 osoby – AP6, cca 45 m2, obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, kabina s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem navíc.
Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 54 m2, obývací místnost s dvěma lůžky a vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí a pokoj s dvěma lůžky, koupelna se sprchovým koutem navíc.
Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 62 m2, obývací místnost s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky a kabina s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem navíc.
Apartmán pro 9 osob - AP9, cca 75 m2, obývací místnost s dvěma lůžky a vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí, 2 pokoje s dvěma lůžky, 2 koupelny se sprchovým koutem a WC navíc.

×