800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES BALCONS DE VAL THORENS

Luxusní rezidence ležící přímo na sjezdovkách je tvořena několika chalety, které připomínají savojskou vesničku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní rezidence ležící přímo na sjezdovkách je tvořena několika chalety, které připomínají savojskou vesničku.
V komplexu jsou 2 restaurace, 2 obchody se sportovními potřebami a malý supermarket a společná recepce. Z každého apartmánu je nádherný výhled díky jedinečné poloze rezidence. U rezidence je kryté parkoviště. Doporučujeme velmi včasnou rezervaci.

Ubytování

Luxusní byty s krásným dekorem jsou kompletně vybaveny. Masivní savojský nábytek, kuchyňský kout (keramické plotýnky, lednička, myčka, mikrovlnná trouba), koupelna s vířivkou, oddělené WC, TV, telefon, balkon, povlečení. Je možný hotelový servis.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 32 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s dvěma lůžky.
Apartmán pro 5 osoby – AP5, cca 37 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí a lůžkem, pokoj s dvěma lůžky.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, pokoj s dvěma lůžky a spací kabina pro dvě osoby.
Apartmán pro 7 osob – AP7, cca 52 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí a lůžkem, 2 pokoje se spaním pro 2 + 2 osoby, koupelna navíc.
Apartmán pro 8 osob – AP8, cca 60 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvací postelí, 2 pokoje se spaním pro 2 + 2 osoby, mezanin nebo kabina pro 2 osoby, koupelna navíc.
Apartmán pro 9 osob – AP9, cca 72 m2, 4 místnosti se spaním až pro 9 osob, koupelna a WC navíc.