800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TOUROTEL

Rezidence Tourotel patřící společnosti Odalys se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, ve spodní části čtvrti Péclet. Do centra stanice asi 300 metrů. Jedná se o 6-patrovou budovu se 3 výtahy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Tourotel patřící společnosti Odalys se nachází v těsné blízkosti lanovek a sjezdovek, ve spodní části čtvrti Péclet. Do centra stanice asi 300 metrů. Jedná se o 6-patrovou budovu se 3 výtahy. V rezidenci je recepce s připojením wifi free. Venkovní parkoviště a kryté parkoviště je povinné u vjezdu do střediska za příplatek, rezervace na www.valthoparc.com.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (elektrický sporák, lednička, myčka, mikrovlnná trouba), TV zdarma, povlečení, balkon kromě několika studií pro 2 osoby).
Studio pro 2 osoby – ST2, cca 16 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, koupelna s WC.

Studio pro 4 osoby – ST4, cca 25 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, spací kabina s patrovou postelí, koupelna s WC.

Apartmán pro 6 osob – AP6, 36 – 40 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky spací kabina s patrovou postelí, koupelna, oddělené WC.

×