800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOUKROMÉ APARTMÁNY 2

Soukromé apartmány 3* jsou situované do různých rezidencí ve Val Thorens ve vzdálenosti do 300 metrů od lanovek nebo sjezdovek. V okolí je kompletní nabídka služeb.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Soukromé apartmány 3* jsou situované do různých rezidencí ve Val Thorens ve vzdálenosti do 300 metrů od lanovek nebo sjezdovek. V okolí je kompletní nabídka služeb.
Ubytování od různých majitelů se velmi často může vybavením a kvalitou lišit, vždy ale splňuje standardní podmínky pro pobyt.
Parkování je většinou možné pouze na placených parkovištích u vjezdu do střediska.

Ubytování

Apartmány jsou kompletně vybaveny a zařízeny.
K dispozici je kuchyňský kout (varná deska, lednička, myčka, mikrovlnná trouba/grill, rychlovarná konvice), koupelna s WC, TV, většinou balkon nebo terasa.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 17-22 m2, kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC.

Studio pro 4 osoby - ST4, 23-27 m2, kuchyňský kout, obývací místnost se spaním pro dvě osoby, kout na spaní s palandou, koupelna s WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, 24-29 m2, kuchyňský kout, obývací místnost se spaním pro dvě osoby, kout na spaní s dvěma lůžky, manželskou postelí nebo palandou, koupelna s WC.

Apartmán pro 5 osob - AP5, 33-39 m2, kuchyňský kout, obývací místnost se spaním pro dvě osoby (někdy s 1 lůžkem navíc), pokoj nebo někdy kabina na spaní s dvěma lůžky (někdy s 1 lůžkem navíc), koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 6 osob - AP6, 35-40 m2, kuchyňský kout, obývací místnost se spaním pro dvě osoby, pokoj a kabina na spaní s dvěma lůžky, malnželskou postelí nebo s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC.

×