800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ECRIN DES NEIGES

Rezidence je situována v části Valmeinier 1800, vystavěná v tradiční stylu, je situována asi 200 metrů od sjezdovky a 200 metrů od centra stanice, u rezidence je zastávka skibusu. V okolí je možné nalézt základní služby. V rezidenci je celkem 95 apartmánů a naleznete zde vstupní halu, recepci (s prodejem pečiva), lyžárny, výtahy a venkovní parkoviště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence
L'Ecrin des Neigesje situována v části Valmeinier 1800, vystavěná v tradiční stylu, je situována asi 200 metrů od sjezdovky a od centra stanice. V okolí je možné nalézt základní služby.
V rezidenci je celkem 95 apartmánů a naleznete zde vstupní halu, recepci, lyžárnu, výtahy, saunu za příplatek, wifi připojení za příplatek, venkovní parkoviště v blízkosti rezidence.

Ubytování

Apartmán pro 6 osoby – AP6, cca 33-41 m2, kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba nebo gril), obývací místnost se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky nebo manželskou postelí, spací kout s palandami, koupelna, WC, většinou balkon.

Apartmán pro 7 osoby – AP7, cca 38-45 m2, kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba nebo gril), obývací místnost se sedací soupravou, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, patrovou postelí a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, koupelna, WC, většinou balkon.

×