800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE THABOR

Rezidence Le Thabor je situována v části Valmeinier 1800, vystavěná v tradiční stylu. Rezidence se nachází u sjezdovek, v blízkosti naleznete obchod s potravinami, restaurace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Le Thabor je situována v části Valmeinier 1800, vystavěná v tradiční stylu. Rezidence se nachází u sjezdovek, v blízkosti naleznete obchod s potravinami, restaurace.
Rezidence nabízí 321 bytů rozdělených do několila budov. Je k dispozici recepce, lyžárna, wifi připojení za příplatek, vyhřívaný venkovní bazén, sauna za příplatek, bar a restaurace v budově Elan a Chamois, parkování na veřejném parkovišti.

Ubytování

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 29 m2, kuchyňský kout (elektrická nebo sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 28 m2, kuchyňský kout (elektrická nebo sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 34-40 m2, kuchyňský kout (elektrická nebo sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, většinou 2 koupelny, WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 51-53 m2, kuchyňský kout (elektrická nebo sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj se sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, 2 pokoje s palandou, 2 koupelny, WC, TV, balkon nebo terasa.

×