800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Korsiky

  • Prohlídka skalnatých pobřeží i krásných měst
  • Prostor na koupání

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Povinné příplatky

na místě se vybírá pobytová taxa v hodnotě cca 1 EUR/osoba/noc

1. den:

odlet z Prahy do Ajaccia, hlavního města ostrova. Dle letového řádu individuální volno nebo prohlídka s průvodcem, transfer na ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den:

snídaně, individuální volno na koupání, večeře a nocleh.

3. den:

snídaně, dnes se nám bude krajina měnit přímo před očima, dopoledne navštívíme Cargése, odkud budeme pokračovat do nejkrásnější oblasti ostrova – Calanche – s proslulými červenými skalami – cca 20 min nenáročná procházka + 1,5 hodinová pěší túra mezi skalisky na "Le Chateau Fort". Přejezd do průsmyku Col de Vergio 1 478 m n. m, cestou výhled na soutěsku Spelonca a dále údolím řeky Golo a soutěskou Scala di Santa Regina. Ubytování na severozápadním pobřeží, večeře, nocleh.

4. den:

snídaně, prohlídka Calvi, města francouzských legionářů, přejezd přes Désert des Agriates do Saint-Florent, ochutnávka vína v Patrimonio, prohlídka starobylého přístavního města Bastia, ubytování, večeře a nocleh.

5. den:

snídaně, výlet východním pobřežím do Porto Vecchio. Prohlídka malebného opevněného městečka s neopakovatelnou atmosférou. Individuální volno na koupání. Odjezd k Bonifaciu. Ubytování. Večeře. Nocleh.

6. den:

snídaně, prohlídka Bonifacia – vyhledávaného města na jihu ostrova tyčícího se na vápencových skalách nad mořem, prohlídka starého města, individuální volno, dle aktuálního počasí možnost fakultativních výletů lodí buď kolem útesů a jeskyní, a nebo do přírodní rezervace na ostrov Lavezzi s možností koupání, večeře, nocleh.

7. den:

snídaně, individuální volno, odjezd do městečka Sarténe, které i v dnešní době neustále žije vendetou, poté budeme pokračovat k megalitickým menhirům ve Filitose, přejezd zpět do Ajaccia. Večeře a nocleh.

8. den:

snídaně, individuální volno. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Počasí

Akvitánie

18°C Dešťové přeháňky

Francouzská riviéra

15°C Slabý déšť

Korsika

14°C Jasno

Languedoc-Roussillon

14°C Převážně oblačno

Paříž a okolí

14°C Jasno

Pikardie

13°C Jasno

Poitou Charentes

17°C Slabý déšť

×