800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVánoční Marineland

"MARINELAND se nachází na Azurovém pobřeží v Antibes jen několik metrů od moře. Tento park je jedinečný hned z několika důvodů... Jako jediný ""Mořský svět"" na evropské pevnině Vám představí kostaky. Tito fascinující savci se Vám představí v úžasné show. Během dne se můžete v klidu projít kolem jejich bazénu, kde odpočívají. Čeká Vás zde na 4.500 mořských živočichů (více jak 30 druhů) a je největším svého druhu v Evropě (25 hektarů). Nejoblíbenějšími jsou beze sporu lachtani, delfíni a kosatky. Nezmeškejte jejich show! Marineland je jediným evropským mořským parkem, kde můžete spatřit kosatky. Je také jediným evropským parkem, který zvládá reprodukci žraloků a kosatek."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd z ČR v pozdním odpoledni.

2. den

Ráno příjezd do vánočně vyzdobeného Monaca-Monte Carla. Prohlídka města s průvodcem, návštěva oceánografického muzea. V podvečer možnost večeře ve městě. Odjezd na ubytování.

3. den

Po snídani odjezd do mořského světa Marinelandu. Zde vás čekají fantastická představení kosatek, delfínů, lachtanů a slavnostní oběd o 4 chodech za účasti samotného Santa Clause. Celodenní pobyt v parku, za příplatek možnost kontaktu s delfínem nebo lachtanem. V podvečer odjezd zpět.

4. den

Návrat v dopoledních hodinách.

Příplatky

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.
Kontakt s delfínem:
- cena dosp. - 1900 Kč
- cena děti - 1900 Kč
Kontakt s lachtanem:
- cena dosp. - 950 Kč
- cena děti - 950 Kč

Odjezdová místa

Praha,Beroun,Rokycany,Plzeň,Sv. Kateřina

Počasí

Akvitánie

21°C Skoro jasno

Francouzská riviéra

16°C Skoro jasno

Korsika

19°C Převážně oblačno

Languedoc-Roussillon

21°C Jasno

Paříž a okolí

17°C Polojasno

Pikardie

16°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

17°C Skoro jasno

×