800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký severní okruh Francií

Mont St. Michel | St. Malo | Carnac | Vannes | Villandry | Chenonceaux | Chambord | Chartres | Paříž | Versailles

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Paříže, transfer z letiště, zastávka v Giverny, prohlídka domu a kouzelné Monetovy zahrady, příjezd do Rouen, prohlídka města, odjezd na ubytování do oblasti Caen, fakultativně večeře.
2. den: Odjezd k Mont St. Michel – prohlídka unikátního opevněného opatství, které je jedním ze symbolů Normandie, jehož vznik spadá až do 10. století, odjezd do St. Malo k prohlídce starobylého korzárského města, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
3. den: Přejezd na jižní pobřeží bretaňského poloostrova do Carnacu k prohlídce jedinečných pravěkých památek, tzv. menhirů, odjezd do oblasti Nantes s krátkou zastávkou ve Vannes – kdysi hlavní město zdejšího kmene mořeplavců, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
4. den: Odjezd směrem na Tours – Villandry, návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších zámků na Loiře proslaveného svými krásnými zahradami, Chenonceaux – prohlídka fenomenálního zámku překlenujícího řeku Cher šedesátimetrovou dvoupatrovou galerií, ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd na Chambord – prohlídka nejrozsáhlejšího a nejnavštěvovanějšího ze zámků na Loiře – s unikátními střešními terasami, klenutými strážnicemi a dvojitým spirálovým hlavním schodištěm, odpoledne odjezd do Chartres, města s nejvelkolepější gotickou katedrálou v Evropě a řadou pozoruhodných kostelů, hrázděných domů, mlýnů, středověkých koželužen, kamenných mostů…, díky nimž se stalo jednou z prvních památkových rezervací ve Francii, v podvečerních hodinách odjezd do Paříže, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd do Versailles, prohlídka zahrad a královského zámku, odpoledne návrat do Paříže, okružní jízda se zastávkami, vyjížďka lodí po Seině, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
7. den: Po snídani odjezd do centra města, volno k individuálním prohlídkám, nákupům, v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Akvitánie

26°C Jasno

Francouzská riviéra

14°C Jasno

Korsika

20°C Jasno

Languedoc-Roussillon

21°C Jasno

Paříž a okolí

23°C Jasno

Pikardie

18°C Jasno

Poitou Charentes

21°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Lví zátoka a Azurové pobřeží

Lví zátoka a Azurové pobřeží

Francie

Cena od: 17 630 Kč

Pro skupinu:

Báječná Provence (letecky)

Báječná Provence (letecky)

Francie

Cena od: 18 490 Kč

Pro skupinu: