800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkendy v Nice pro nezávislé cestovatele

seznámení s francouzskou Rivierou | ubytování v centru města | možnost libovolného termíni i délky ubytování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Rezidence Adagio Access Nice Acropolis 3***
Nová sedmipatrová rezidence s výtahem se nachází téměř naproti kongresovému paláci Acropolis, nedaleko starého centra města. Obchody a restaurace v blízkém okolí. V rezidenci je recepce, výtah, jídelna, bazén na střeše( červen-září) parkoviště ( za poplatek, počet míst je limitovaný)120 klimatizovaných studií s kompletně vybavenou kuchyňkou ( el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba) a dvoulůžkem nebo dvěma lůžky. Koupelna, WC, TV a WiFi. Některé pokoje mají balkon.Stravování: vlastní. K ubytování lze dokoupit snídaně buffet za 8 EUR/ snídaně/osoba
 Nice
Hotel Boscolo B4 Plaza ****
Hotel v klasickém stylu je skvěle umístěný jen několilk kroků od známého náměstí Massena, od uliček starého města i od slavné Anglické promenády. K oblázkové pláži je vzdálenost cce 150 m. Restaurace v Le Terazze v posledním patře nabízí úžasný panoramatický pohled na město a moře. Všechny pokoje jsou klimatiozované, odhlučnané, s TV, minibarem, safem, internetem zdarma, v koupelně je vysoušeč vlasů. Pokoje mají výhled buď na náměstí a z vyšších pater i na moře, pokoje situované na druhou stranu mají výhled přes město k horám.
Hotel Alba *** Nice
Moderní hotel, zařazený do řetezce Best Western, se nalézá přímona slavné avenue Jean Médicin (pěší zona), obchodním centru Nice s množstvím obchodů, restaurací a barů, která vede na náměstí Massena. Před hotelem je zastávka jediné tramvajové linky v Nice. Nedaleko se nalézá i hlavní nádraží, odkud jezdí vlaky po celém pobřeží. Na oblázkovou pláž je to cca 800 m přes centrum. V hotelu je recepce, výtah, snídárna s terasou. 35 odhlučněných pokojů ve dvou kategoriích je vybaveno safem, klimatizací, minibarem, v koupelně je vysoušeč vlasů. Pokoje mají výhled na ulici nebo do vnitrobloku. 

Trasa zájezdu

Nice - původně rybářská osada se od konce 19.století, kdy oblast jihofrancouzského pobřeží objevila světová smetánka, rozvinula ve skvělé letovisko. Právě z tohoto období si město Nice zachovalo to nejlepší – široké bulváry, lemované výstavnými hotely, slavnou pobřežní promenádu Des Anglais , dlouhou7 kma množství vynikajících restaurací, barů a bister, luxusní obchody a nespočet butiků. Ale město Nice, právem nazývané hlavním městem Azurového pobřeží, překvapí svým dynamickým rozvojem i v součastnosti. Urbanistika, kultura, moře nebo gastronomie.. ať si vyberete cokoli, v Nice prožijete pobyt nabitý novými zážitky.
Co musíte vidět:
Staré město s malebnými uličkami.
Světoznámý květinový trh.
Přístav, parky a zahrady.
Množství muzeí – muzeum: Chagalla, Matisse, Muzeum umění a historie, Muzeum moderního a současného umění (MAMAC), Muzeum krásných umění, Muzeum archeologie, Muzeum paleontologie, Muzeum přírodní historie, Muzeum asijských umění, Muzeum naivního umění... úžasně zrenovované centrum města, především náměstí Place Masséna projížďku historickou tramvají, podél jejíž trati lze obdivovat četná umělecká díla, Restaurace, bary, kasino.

Poznámky k dopravě

K pobytu lze zajistit leteckou přepravu
přímé letecké spojení čtvrtek - neděle Praha - Nice - Praha od 5 590,- Kč os vč. tax.

Počasí

Akvitánie

24°C Jasno

Francouzská riviéra

21°C Jasno

Korsika

23°C Skoro jasno

Languedoc-Roussillon

20°C Jasno

Paříž a okolí

20°C Jasno

Pikardie

20°C Jasno

Poitou Charentes

20°C Jasno

×