800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa koupáním a mořským světem na Riviéru

Pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Moravy v dopoledních, z Prahy v podvečerních hodinách přes Německo do Francie.
2. den: V ranních hodinách příjezd na Azurové pobřeží; Nice - prohlídka pulsujícího a vyhledávaného letoviska na Riviéře - Anglická promenáda, květinový a zeleninový trh, dále zastávka v jednom z nejkrásnějších opevněných míst na pobřeží, v městečku Éze - procházka s návštěvou místního muzea parfumérie Galimard. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Antibes, ubytování, volno s možností koupání a odpočinku. Fakultativně večeře.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu, koupání nebo celodenní fakultativní výlet do mořského světa Marinelandu - představení cvičených kosatek a delfínů (za úhradu možnost koupání s delfíny nebo lachtany - bližší informace u prodejce), skleněný tunel s úchvatným pohledem na žraloky, akvárium s podmořským životem v oblasti korálových útesů, námořní muzeum s modely lodí a mnoho dalších atrakcí; a zároveň během výletu také návštěva Aquasplash parku, největšího aquaparku na Cote d´Azur, s více než 2000 metrů různých skluzavek a tobogánů, plus možnost koupání v moři na blízké pláži. Ve večerních hodinách návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Po večeři volno nebo možnost autokarového výletu do St. Paul de Vence, městečka proslulého uměleckou atmosférou Provence.
4. den: Po snídani odjezd do Monaca - prohlídka města s průvodcem, poté volno na odpočinek před cestou, koupání, procházky, možnost navštívit Knížecí palác, Casino, Jardin Exotique, Oceánografické muzeum atd. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Nástupní místa autokaru

Trasa 1: Praha, Beroun (dálnice), Plzeň
Trasa 2: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Svitavy, Pardubice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
Trasa 3: Zlín, Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava (dálnice), Humpolec (dálnice), Praha, Plzeň

Počasí

Akvitánie

22°C Převážně oblačno

Francouzská riviéra

19°C Převážně oblačno

Korsika

24°C Převážně oblačno

Languedoc-Roussillon

19°C Jasno

Paříž a okolí

20°C Skoro jasno

Pikardie

20°C Jasno

Poitou Charentes

18°C Oblačno

×