800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa koupáním a vůněmi Provence

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odlet z Prahy v podvečerních hodinách, přílet do Nice, pulsujícího města a vyhledávaného letoviska jihofrancouzské Riviery přitahujícího odnepaměti svým příznivým klimatem a subtropickou vegetací, transfer do hotelu, ubytování, volno.
2. den: Po snídani volno nebo okružní jízda městem spojená s pěší prohlídkou centra města Nice s průvodcem – Anglická promenáda, Staré město, rybí a květinový trh…, volno k individuálním prohlídkám, nákupům, koupání. V podvečerních hodinách fakultativně výlet do jedné z nejoblíbenějších a nejkrásnějších provensálských vesnic St. Paul de Vence, návrat na ubytování do Nice.
3. den: Po snídani volno v Nice nebo polodenní výlet do Éze – prohlídka starobylého městečka vysoko nad mořem spojená s návštěvou místní parfumerie Fragonard s možností nákupů, odjezd do Monaca, prohlídka úchvatného města monackého knížectví s průvodcem – mj. knížecí palác, kasino, přístav… volno, návrat do Nice, volno ke koupání a individuálnímu programu.
4. den: Po snídani individuální program nebo polodenní výlet do Cannes – města proslulého nejen svými plážemi a filmovými festivaly, ale i pompézními pobřežními bulváry, prohlídka města s průvodcem, volno, v odpoledních hodinách návrat do Nice, volno k individuálnímu programu, v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do ČR, přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách (cca ve 23,30 hodin).

Upozornění

Změna programu vyhrazena.

Počasí

Akvitánie

13°C Jasno

Francouzská riviéra

14°C Převážně oblačno

Korsika

16°C Jasno

Languedoc-Roussillon

19°C Oblačno

Paříž a okolí

12°C Jasno

Pikardie

11°C Jasno

Poitou Charentes

18°C Polojasno

×