800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZámky na Loiře - letecky

  • Prohlídka Paříže v okolí Eifellovy věže
  • Krásné, romantické i historické zámky v údolí řeky Loiry

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

odlet do Paříže, transfer do hotelu nebo dle letového řádu přejezd do centra – pěší procházka s průvodcem po nejkrásnějších místech Paříže v okolí Eifellovy věže, možnost fakultativní projížďky lodí po Seině, ve večerních hodinách přejezd na ubytování do hotelu, nocleh.

2. den:

po snídani odjezd do údolí řeky Loiry – romantický zámek ­Chenonceu s úžasnou platanovou alejí, francouzskými zahradami Kateřiny Medicejské, překrásně zařízeným interiérem; zámek Villandry – proslulý svými úžasnými zahradami a spletí zastřižených keřů a květin na třech úrovních: zahrada zelinářská (jardin potager), okrasná (jardin d´ornament) a nejvýše položená vodní zahrada (jardin d´eau). Přejezd do Tours, město bylo vybudováno na místě římské osady, svého času bylo hlavním městem Francie (Place Plumereau, románská Tour Charlemagne, katedrála St. Gatien, Musée des Beaux Arts), přejezd na ubytování, nocleh.

3. den:

po snídani odjezd do ­Amboise – zámek je jednou z historicky nejvýznamnějších budov Francie vůbec. Blois – býv. královská država 15. st. a dnes nejkouzelnější město na Loiře, s dodnes zachovanou uhlazenou atmosférou a historickým průčelím, vznešenými paláci a romantickými dvorky; Chambord – velkolepý královský a zároveň největší ze zámků na Loiře, vybudovaný pravděpodobně dle návrhu Leonarda Vinciho. Přejezd na ubytování, nocleh.

4. den:

po snídani Chartres – prohlídka unikátní krásné gotické katedrály, přejezd do Paříže – transfer na místo odjezdu na letiště (do odjezdu individuální volno), transfer na letiště v pozdních odpoledních hodinách, odlet do ČR – přílet v pozdních večerních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Akvitánie

22°C Jasno

Francouzská riviéra

18°C Převážně oblačno

Korsika

22°C Jasno

Languedoc-Roussillon

23°C Jasno

Paříž a okolí

23°C Jasno

Pikardie

21°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

25°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

To nejkrásnější z Normandie - letecky

To nejkrásnější z Normandie - letecky

Francie

Cena od: 15 990 Kč

Pro skupinu: