800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BORA BORA PEARL BEACH RESORT 5* + MOREA PEARL BEACH 4* + SOFITEL TAHITI 4*

Nejhezčí z Francouzské Polynésie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

2. den

TAHITI - MOOREA
Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer do přístavu. Transfer trajektem (30 min.) na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování.

3. - 4. den

OSTROV MOOREA
Snídaně. Pobyt na ostrově Moorea. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Možnost fakultativních výletů - k nezapomenutelným zážitkům patří výlet s krmením žraloků a rejnoků, plavání v bazénu s delfíny či návštěva show v domorodé vesnici Tiki Village.

5. den

PŘELET NA BORA BORA
Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování.

6. - 7. den

POBYT NA BORA BORA
Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bora, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost pokládané za jedny z nejkrásnějších na světě, proto také každoročně navštěvuje Bora Bora řada osobností uměleckého, kulturního i společenského života. Možnost fakultativních výletů, pokud jste na ostrově Moorea nestihli výlet s krmením žraloků a rejnoků, i zde máte stejnou možnost. Doporučujeme projížďku kolem ostrova, jež měří po obvodu 32 km.

8. den

PŘELET DO PAPEETE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Papeete.

9. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Info

Cena zájezdu nezahrnuje místní daň 1,26 EURO/os/den splatnou v hotelu, fakultativní výlety, při letech přes USA vstupní povolení ESTA.

BORA BORA PEARL BEACH RESORT 5*

Poloha

luxusní hotelový komplex s 80 bungalovy se nachází na ostrově Motu Tevairoa s výhledem na lagunu. Mezi ostrovem a pevninou jezdí zdarma trajekt přes den každou hodinu.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, tropická zahrada, turistické centrum, směnárna, business centrum, obchody se suvenýry, heliport, bazén, vířivka, pronájem automobilů/skútrů, wellness.

Pláž

privátní hotelová pláž s bílým korálovým pískem.

Zábava a sport

vodní sporty (kajaky, kánoe, vybavení na šnorchlování), tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, petanque, taneční, hudební představení (jen některé dny), tradiční tahitská hostina (jen některé dny), aqua-aerobik

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon, wi-fi internet (za poplatek).

MOOREA PEARL BEACH 4*

Poloha

hotel leží na severním pobřeží ostrova na východ od zátok Opuhohu a Cookovy zátoky, 8,5 km od letiště a 13 km od přístaviště trajektů na ostrov Tahiti.

Vybavení

2 restaurace, 1 bar, bazén, vířivka, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, bazén.

Pláž

privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem,

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), petanque, taneční a hudební představení (jen některé dny), tradiční tahitská hostina (jen některé dny).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna s WC, TV, DVD, CD/rádio, klimatizace, telefon, balkón nebo terasa, trezor, kávovar, minibar, fén.

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 2 km.

MANAVA SUITE RESORT 4,5*

Poloha

hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Vybavení

restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.

Pláž

bez pláže.

Zábava a sport

vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Ubytování

koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet (za poplatek).

Info

Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

×