800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL BORA BORA RESORT & THALASSO SPA

  • Hotel s vlastní pláží
  • V těchto místech je nádherný podmořský život

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento luxusní a k přírodě šetrný hotel otevřený v roce 2007 se nachází na korálovém atolu Motu Piti Aau. Je z něj úžasná vyhlídka na horu Otemahu. V architektuře hotelu se snoubí polynéské tradice se soudobými prvky. Chloubou hotelu jsou prvotřídní lázně, které nabízejí unikátní procedury balneoterapie a thalassoterapie. K ubytování je připraveno 80 vodních bungalovů a tři prostorné rodinné vily. Hotel leží na atolu Motu Piti Aau, který se nachází západně od ostrova Bora Bora. Od letiště ho dělí dvacetiminutová plavba lodí.

Ubytování

Pro ubytování hostů je připraveno 80 luxusních vodních bungalovů o ploše 100 m2 s ložnicí, odděleným obývacím pokojem, ve kterém je skrze skleněnou podlahu možno pozorovat mořský život, do laguny otevřenou koupelnou a velkou terasu s lehátky a dále pak 3 prostorné rodinné vily. Vybavení vodních bungalovů zahrnuje klimatizaci, satelitní televizi, přehrávač CD a DVD, bezdrátový přístup k internetu, minibar, kávovar, telefon, bezpečnostní schránku a vysoušeč vlasů.

Vybavení

Ve dvou hotelových restauracích se potkává špičková francouzská s mezinárodní kuchyní a výsledkem je nepřekonatelný labužnický zážitek. Dále jsou k dispozici dva bary, venkovní bazén, fitness centrum, lázně nabízející unikátní procedury (balneoterapie, thalassoterapie), sauna, tenisový kurt, obchod se suvenýry, business centrum, prádelna, čistírna, směnárna, půjčovna aut a pokojová služba. Pro nejmenší hosty je k dispozici služba hlídání dětí.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Soukromá pláž s bílým pískem se rozprostírá přímo před hotelem.

Sport a zábava

Hosté mohou obdivovat podmořský život při šnorchlování, potápění či při plavbě ponorkou, vyjet si na kánoi, kajaku či šlapadle, věnovat se plachtění či windsurfingu, zahrát si tenis či volejbal, zacvičit si ve fitness centru, dopřát si masáž či některou z procedur v lázních, vyrazit na vyhlídkový let helikoptérou či vyhlídkou plavbu lodí, zúčastnit se krmení žraloků a rejnoků nebo pravidelné živé zábavy a kulturních představení.

Náš názor

Tento špičkový moderní resort nabízí bezchybné služby a proto je ho možné doporučit i těm nejnáročnějším zákazníkům.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.
×