800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL BORA BORA

Hodnocení:
0
z 10 na základě 1 recenze
Luxusní hotelový komplex s 64 bungalovy se nachází v jižní části ostrova v rušném centru Matira. Bungalovy jsou rozprostřeny v tropické zahradě (na pláži a nad vodou za příplatek) přímo u soukromé pláže s jemným bílým pískem chráněné korálovým útesem. V okolí obchody a restaurace, vzdálenost od města Vaitape 8 km, od letiště 12 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotelový komplex s 64 bungalovy se nachází v jižní části ostrova v rušném centru Matira. Bungalovy jsou rozprostřeny v tropické zahradě (na pláži a nad vodou za příplatek) přímo u soukromé pláže s jemným bílým pískem chráněné korálovým útesem. V okolí obchody a restaurace, vzdálenost od města Vaitape 8 km, od letiště 12 km.

Ubytování

koupelna s WC, fén, privátní terasa, klimatizace, TV, minibar, trezor, telefon, minibar Za příplatek ubytování v bungalovech na pláži či v luxusních bungalovech nad vodou. Možné ubytování 2 dospělých osob a 1 dítěte do 12 let na přistýlce.

Vybavení

2 restaurace, plážový bar, velký bazén s výhledem na moře, tropická zahrada, turistické centrum, obchody, výlety lodí, půjčovna kol, jízda na koni, půjčovna automobilů, masáže

Stravování

snídaně formou bufetu

Pláž

překrásná pláž s výhledem na lagunu a s jemným pískem přímo u hotelu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

0
24. listopad 2011 / Helena

Nemohu napsat, nic jineho, nez - uzasne

vratim se, neb je to skutecny raj na zemi

Celá recenze >
×